1. Sklep służy do zamawiania usług na serwerach CS:GO Sieci Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com. 
2. Zamówienia można składać przez cały czas, bez żadnych ograniczeń co do ich ilości. Są one realizowane automatycznie przez silnik sklepu. 
3. W przypadku problemów z otrzymaniem kodu zwrotnego SMSa, użytkownik zobowiązuje się do samodzielnej reklamacji u operatora obsługującego kody SMS.
4. Wszelka oszustwo bądź próba wykorzystania błędu sklepu skutkuje anulowaniem wszystkich zakupionych usług przez użytkownika, nieodwracalną stratą wPLN oraz banicją w sklepie, na forum i na serwerach. To samo dotyczy użytkowników, którzy wykryli błąd i nie zgłosili go Administracji, a przekazali informację osobom trzecim.
5. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu przez użytkownika sklepu na serwerze, na którym użytkownik wykupił usługę i tego konsekwencji, użytkownikowi nie przysługuje prawo do zmiany parametrów usługi czy zwrotu wPLN.
6. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za pomyłki wynikające z niedokładności zamawiającego. Nie ma wówczas możliwości zwrotu wPLN użytkownikowi czy zmiany parametrów jego zamówienia. 
7. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za awarie serwerów, ich czasowe niedyspozycje oraz błędy w działaniu skryptu sklepu. 
8. Administrator zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie sklepu oraz edycji niniejszego regulaminu w dogodnym dla niego momencie, jednakże zobowiązuje się jednocześnie do zamieszczenia informacji o nowym regulaminie. 
9. Użytkownik, któremu usługa nie działa lub działa niepoprawnie, powinien złożyć reklamację w odpowiednim dziale na forum Sieci.
10. Prawo do podjęcia decyzji w przypadku problemów nieokreślonych w tym regulaminie przysługuje administratorowi. 
11. Użytkownikom przysługuje program rabatowy - za każde wydane 5 wPLN, otrzymuje 1% zniżki na wszystkie kolejne zakupy (maksymalnie do 10%). W przypadku przedłużania usługi bądź zakupu innej podczas posiadania minimum jednej aktywnej, otrzymuje on 10% dodatkowego rabatu.
12. Wszelkie środki wpłacane do sklepu są dotacją na rzecz Sieci i nie podlegają zwrotowi. Użytkownik w ramach podziękowania otrzymuje wPLN, za które może nabyć dostepne w sklepie usługi.
13. Użytkownik ma możliwość wykupienia czasowej kary na serwerach (dowolny okres czasu z wyjątkiem stałego) ze świadomością, że dana blokada widnieje w systemie i Administracja rozpatruje ją jako kara odbyta, co przekłada się na możliwość otrzymania kolejnych dłuższych kar.
14. Użytkownik może przesłać dowolną ilość wPLN innemu użytkownikowi pomniejszoną o pobraną 5% prowizję.
15. Korzystając ze sklepu, akceptujesz jednocześnie cały powyższy regulamin. 

Właściciel sklepu: Piotr Gomulak